FLODE

Ručně realizované lité podlahy FLODE v sobě spojují tradiční vysoce kvalitní řemeslné dílo s moderními materiály. Každá z těchto podlah je unikát, individuálně přizpůsobený danému interiéru a představám zákazníka. Máte možnost výběru z několika stovek barevných odstínů. Po vybrání základního odstínu můžete s návrhem vlastní podlahy dále pracovat. Důležitou výhodou je také bezešvost všech našich systémů. Polyuretan Vás překvapí lehkou pružností materiálu, jenž má za výsledek příjemnou chůzi po měkkém a teplém povrchu.

info@ysstudio.cz

BETON CIRÉ

Beton – Ciré je moderní systém pro design povrchů, který dává architektonickým koncepcím nové možnosti. Upravíme Vám povrch jakékoliv plochy ve Vašem interiéru. Stěny, schody, stropy, podlahy, ale také krby, nábytek, pracovní desky, umyvadla, dřezy. Všechny naše povrchové úpravy a vyrobené celky mají dlouhou životnost, jsou vysoce dekorativní a vhodné i do koupelen. Beton – Ciré Vám dává možnost zhmotnit Vaše představy o funkčním a přitom dekorativním interiéru. Beze spár.

info@ysstudio.cz

Quarella

Quarella je produkt vyrobený ze selektivní drtě přírodního kamene tvořícího 95% hmoty spojené polyesterovou pryskyřicí o vysoké odolnosti. Má obdobné, a ve většině případů dokonce lepší technické paramety než původní přírodní kámen.

info@ysstudio.cz