Novinky

Nové se zrodilo tam, kde byste to nejméně čekali: Bullet Oak
Bullet Oak je nový výraz. Ale pro co? Toto zvláštní jméno je zkratkou pro krásu a emoce, a to navzdory svému dramatickému původu. Po staletí, během nichž se odehrál bezpočet bitev a válek na celém světě, zasáhly kulky tisíce stromů. Právě stromy byly těmi, kdo chránily osoby, na které bylo mířeno, a zabraňovaly smrtícím střelám v dosažení cílů. Zachránily tak bezpočet životů. Jizvy, které v nich střely, nejsou viditelné zvnějšku, uvnitř stromů jsou však uchovány navěky. Jak strom roste a stárne, jizvy v jeho nitru vytvářejí pozoruhodné barevné kresby, jež v sobě nesou bohatství příběhů dávných let. Rozhodli jsme se sdílet tuto krásu s celým světem. Otevřeli jsme staré jizvy, abychom jim vdechli nový život, a dali jim tak zcela jiný smysl.

Stůl Ymotion není zcela typickým výrobkem. Stolové desky jsou vyrobeny z několik set let starých speciálně vybíraných dubů. Po zakoupení stolu mají klienti přístup do zvláštní sekce webových stránek, kde si mohou prohlédnout a stáhnout obrázky stromu, ze kterého byla konkrétní deska vyrobena, s označením místa, kde strom vyrostl, ale zjistit i další informace, například o jeho stáří atd. Každá deska je speciálně vybraný originál s barevnostními rozdíly, ty ještě podtrhují tradiční truhlářské techniky, díky tomu je každý kus unikátní. Deska je ručně broušená a chráněná transparentním olejem tak, aby odolávala každodennímu vysokému namáhání.

V našem showroomu pořídíte vysoce kvalitní masivní dřevěné dubové podlahy, a to standardní nevytápěné podlahy, ale i pro systémy podlahového vytápění. Povrchová úprava: tvrdý voskovaný olej v několika odstínech, včetně kompletní montáže.